Referencje

Grzegorz

Profesjonalne, dokładne i szyte na miarę zajęcia. Duża wiedza z zakresu budowy ciała i funkcjonowania układu

Grzegorz pierwszy od prawej.

kostno-mięśniowego ,co pozwala zapobiegać niepotrzebnym kontuzjom. Jasne i szczegółowe wyznaczanie celów oraz sprawdzanie ich realizacji. Podniosłem poziom kondycji, masy mięśniowej, spaliłem tłuszcz i poprawiłem samopoczucie. Odczuwam mniej bóli i nauczyłem się porządnie rozciągać nie wspominając o powiększonym zakresie ruchów i poprawie postawy ciała, która została poważnie naruszona przez jazdę samochodem oraz pracę biurową. Bartek korzysta z systemu FMS, który stosuje między innymi nasza kadra narodowa piłki nożnej, co przyniosło przez ostatnie lata ogromne efekty. Serdecznie polecam i dodam, że zawsze przychodzi moment po zaniedbaniach naszego codziennego życia, że trzeba wydać pieniądze, aby doprowadzić się do porządku. Uznałem, że lepiej wydawać je na zajęcia z trenerem niż z osobistym lekarzem.

Tomek

Bartka poznałem w grudniu 2016r. od stycznia zaczęliśmy współpracę. Bartek jest osobą zdeterminowaną
z poważnym podejściem do tego co robi. Jego wiedza, doświadczenie, umiejętność  przygotowania zarówno treningu jak i diety pozwoliły mi zarówno zrzucić nadmierne kilogramy jak i wypracować sylwetkę w naprawdę krótkim czasie. Treningi były odpowiednio dobrane do mojej osoby (nigdy nie uprawiałem dyscyplin sportowych Trener musiał tłumaczyć każde ćwiczenie od podstaw). Dopasowanie godzin zajęć do mojego harmonogramu pracy, regularne spotkania i zastosowanie większości zaleceń przynosiło rezultat. Bartek jest bardzo zaangażowany w prowadzenie treningu , tłumaczy, radzi pokazuje (dla mnie laika w sprawach treningu wszystko wyłożył w sposób zrozumiały
i prosty), potrafi dobrze zmotywować, wymagania jakie stawia są dobrane do możliwości więc każde małe osiągniecie motywowało mnie do dalszej pracy.
Bartek potrafił zadzwonić lub napisać jak tam dieta i osiągnięcia, podrzucić jakiś przepis na coś zdrowego i łatwego do przyrządzenia, zawsze mogłem do niego zadzwonić i dopytać .
Z Trenerem współpracuje nadal i mam nadzieje że tak pozostanie. Zachęcam do skorzystania z jego wiedzy
i umiejętności NAPRAWDĘ WARTO.

Justyna

Pragnę zarekomendować Bartka Gralewskiego jako osobę profesjonalną, z ogromną wiedzą o sporcie i dietetyce. Naprawdę zna się na tym co robi. Dietę rozpisuje rewelacyjnie ani przez moment nie czułam głodu. Potrafi zmotywować do treningów, które są urozmaicone, a co najważniejsze odpowiednio dopasowane do potrzeb. Jak trenować to tylko z Bartkiem. Gorąco polecam.

Piotrek

Nigdy nie przypuszczałem ,  że pójdę na siłownię. Gdy rozmawiałem z pracownikiem Fit Expert
o trenerach, poprosiłem o konkretną osobę. Przyznaje się że byłem leniem na w-f, rzadko ćwiczyłem a tym bardziej nigdy nie słuchałem innych osób. Bartek najwidoczniej tym się nie przejął. Potrafił mnie zmotywować do działania, wspierał, był pomocny przy każdym ćwiczeniu. Nie olewał klienta
w trakcie trwania treningu ani po treningu. W każdej chwili był pod telefonem. Dbał o każdy szczegół wykonywanego ćwiczenia. Na początku miałem problem z ćwiczeniami a nawet z motywacją. Dostałam od Bartka ogrom wiedzy, motywacji, determinacji, nauczył mnie od podstaw techniki ćwiczeń i cierpliwości. Gdy coś źle robiłem reagował błyskawicznie, natychmiast poprawiał oraz pokazywał każde ćwiczenie. Polecam Bartka każdemu kto potrzebuję trenera z doświadczeniem. Współpraca z Bartkiem to była najlepsza decyzja, nigdy w życiu nie chciałbym mieć innego trenera!

Przemek

Trener Bartek to bardzo otwarta i pełna profesjonalizmu osoba . Zawsze podchodzi do treningu na najwyższym poziomie sugeruje o tym chociażby przygotowany ze szczegółami plan treningowy . Jest  osobą pełną uśmiechu która zaraża każdego do treningów i aktywnego spędzania czasu.

Maciek

Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zawodnika. Zajęcia przynoszą olbrzymie efekty są odpowiednio dopasowane do planu tygodnia i dopięte na ostatni guzik. Współpraca z Trenerem Bartkiem jest czystą przyjemnością.