Mistrzostwa Polski LZS Zamość 2018

W dniu 12.05.2018r. miałem przyjemność podziwiać naszego zawodnika Huberta Tomczaka w Mistrzostwach Polski LZS w podnoszeniu ciężarów do lat 15 organizowanych w Zamościu. Nasz młody zawodnik nie miał sobie równych w rywalizacji do 56kg, uzyskując w dwóboju wynik 160 kg !

Ogromne gratulacje dla Huberta , trenera Tomka Michalaka, kierownika Tomka Wojtczaka oraz całej sekcji podnoszenia ciężarów GKS Łokietek Optitrans Brześć Kujawski, . Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc w przygotowaniach i uzyskaniu przez naszego zawodnika odpowiedniego limitu wagowego.

Warto wspomnieć i pogratulować świetnych wyników całej drużynie zaprzyjaźnionej Husarii Lubraniec ( 2 srebrne, oraz 2 brązowe medale). Brawo !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *